Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ УЧНІВ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ ГЛИБОКІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ БОГОРОДЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2022-2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Заяви прийматимуться:

ЧЕТВЕР 05.05 - П'ЯТНИЦЯ 06.05 з 9:00 до 12:00 години.

В рамках Всеукраїнського олімпійського тижня В Глибівській ЗОШ I-IIст були проведені і спортивні заходи.

30 вересня 2020 о 10:40 | Михайлів М. В. | немає коментарів

Звіт про роботу літньої мовної групи «True friends»
Літо – яскрава, тепла, цікава та водночас дуже насичена пора року. Для одних – це шанс відпочити, а для інших – це можливість ще трішки попрацювати, корисно провести час та досягти хороших результатів у вивченні іноземної мови.
Вже вдруге стало хорошою традицією розпочинати літній відпочинок з організації та проведення роботи літньої мовної групи на базі Глибоківської ЗОШ І-ІІ ступенів. З кожним разом бажання покращити свої знання іноземної мови проявляє все більша кількість дітей. Цьогоріч ми сформували мовну групу «True friends» з 15-ти учнів 5-6 класів. Приємно було бачити, що діти із великим задоволенням щоранку прибігають у свій колектив, щоб гарно провести час і чогось навчитися, і, звичайно, не запізнитись.
Загалом, ми працювали 10 днів, які були присвячені різним темам та напрямам роботи. Слід відзначити, що до роботи мовної групи долучилися і шкільний практичний психолог Андрейчук Н.Є. та соціальний педагог Урсуляк Р.М., які своїми заняттями-тренінгами ще більше поглибили інтерес до вивчення мови. Проведені ігрові форми роботи, різноманітні матеріали, пісні, відеоматеріали справляли на дітей незабутні враження.
Відчуття успіху та задоволення стало важливим компонентом підведення підсумків нашої роботи.
Отож, залишається побажати всім гарного відпочинку та подякувати за співпрацю та взаєморозуміння.

Вчитель англійської мови Гусак І.І.

20 червня 2019 о 17:32 | Гусак І. І. | немає коментарів

19 квітня під керівництвом Ольги Михайлівни Усик був проведений природознавчий захід "Збережи первоцвіти". В ньому взяли участь учні 6 класу. На основі презентацій учні ближче ознайомились з природою, яка їх оточує.

19 квітня 2019 о 14:47 | Загірняк О. В. | немає коментарів

Учні 9 взяли участь в І етапі інтелектуально-спортивної гри «Що?Де?Коли?» . В даній грі зайняли почесне ІІ місце серед шкіл І-ІІ ступенів.

12 квітня 2019 о 15:43 | Загірняк О. В. | немає коментарів

10 квітня на шкільному подвір'ї було проведено виступ агітбригади "Смайл" учнів 7 класу. Діти наголосили на важливості та цінності здоров'я у житті кожної людини. Семикласники запропонували школярам рецепти здоров'я на кожний день та провели спільну зарядку.

10 квітня 2019 о 11:17 | Бомба М. В. | немає коментарів

З групою дівчат 6 класу під час весняних канікул був проведений майстер-клас з виготовлення декоративного вінка на весняну тематику. Учениці охоче справились із завданням. Заняття для них виявилось захопливим та неординарним. Чекають на наступні ідеї та заняття.

25 березня 2019 о 10:24 | Загірняк О. В. | немає коментарів

Вчителі та учні нашої школи побували на неймовірній виставі "Оскар і Рожева пані" за участі відомої української акторки театру та кіно Ірми Вітовської. Дуже вразила всіх гра акторів, постановка, сучасні декорації, а найбільше - сюжет.
P.S. Незабутні емоції.

19 березня 2019 о 10:36 | Загірняк О. В. | немає коментарів

Девізом даного заходу була цитата із твору письменника: "Мені ж, мій Боже, на землі подай любов, сердечний рай, і більш нічого не давай." В театралізованій виставі взяли участь учні 9 класу. Надзвичайні емоції, костюмовані герої, народні пісні, сценічні постановки - перенесли всіх глядачів в часи біленьких хатинок з солом'яними дахами, журавлів і червоної калини біля тих осель, щирих українців в полотняних сорочках та дівчат у вінках. Керівник - Барган Оксана Дмитрівна.

12 березня 2019 о 08:29 | Загірняк О. В. | немає коментарів

Дні вшанування великого Кобзаря в стінах нашої школи відбуваються щорічно. Проте цього року ми готувались особливо ретельно. В понеділок 11 березня за участю учнів 2 класу під керівництвом класного керівника Марії Василівни Дякун, відзвучала музична мініатюра "Дитинство Шевченка". Діти дуже вдало відтворили події минулого - Тараса-пастушка, учня, творчої, мрійливої дитини.

11 березня 2019 о 07:41 | Загірняк О. В. | немає коментарів

7 березня дев'ятикласники влаштували для всіх дівчат, жінок школи незабутнє свято. Коридори та актова зала були прикрашені весняними композиціями та повітряними кульками з привітаннями. Окремо для вчителів школярі провели чудове свято, наповнене поетичним, музичним та, врешті, весняним настроєм. Керівник заходу - Світлана Михайлівна Соловей.

7 березня 2019 о 07:26 | Загірняк О. В. | немає коментарів

28 лютого Ковалів Надія Василівна з учнями 5 класу провела інтелектуальну гру "Наша мова солов'їна" до Дня української мови. Цікаві завдання - веселі рішення, чудові вірші, приказки, загадки про мову були в основі тем для команд, які брали участь в даній грі. Глядачі отримали багато позитивних емоцій.

28 лютого 2019 о 09:09 | Загірняк О. В. | немає коментарів